Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou hororovou hru?

Ahoj Ahoj :-) chtěl bych si zahrát nějakou hororovku na steamu chci aby to vypadalo třeba jako amnesia prostě pohled z první osoby.Chci se bát.A ještě bych potřeboval aby to bylo free to play.Už jsem za hry utratil dost a nechci ted do výplaty zase mrhat penězi :-D Díky

Za me serie Penumbra - take od Frictional Games jako Amnesia.

Penumbra Overture
Penumbra Black Plague

a pote Penumbra Necrologue, coz je total conversion community mod pro Amnesii.

Dej si to do wishlistu a cekej na slevu, jsou to staricke hry a vyjdou te na par kacek, rozhodne to za to stoji a budes se bat :)

Agony mi stacilo videt gameplay, (ne)chtel bych videt vyvojare te hry v akci, podle me museli byt zhuleny nebo jinak zfetly, ale zase nedokazu pochopit, ze to dokazali naprogramovat. Kazdopadne to povazuju za maximalni primitivismus, vubec nedokazu pochopit, proc by nekdo neco takoveho chtel hrat, ale samozrejme kazdej jsme jinej.

Neni. Doporucuji si Unrated verzi vyzkouset a porovnat s puvodni verzi. Nejde zdaleka jen o necenzurovany obsah, ta hra je ted kvalitativne nekde jinde, nebojim se rici, ze takto mela hra vypadat po vydani. Za me maji tvurci velky respekt pote jak dopadla puvodni verze a jake byly (opravnene) spatne recenze, ze nehodili "flitu do zita" a dal na hre hre pokracovali az do stavajici podoby. A k tomu je to jeste pro vlastniky puvodni hry zadarmo.