Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam drahokamy a karty?

Dobrý den.Mam malý dotaz.Pred pár dny jsem si poprvé založil Steam a pořád v tom nemám tak úplně jasno.Hraju jen pár her což je většinou unreal tournament 2004 nebo 3 (mimochodem kdyby někdo chtěl někdy zahrát tak napište sem a přidám si vás na steamu) a dostal jsem ze hry nějakou kartu.Vubec nechápu k čemu je a za co jsem ji dostal protože to tam nepíšou a to jsem nehrál ani „kampaň" hrál jsem jen tak pro srandu rychlý zápas proti botum.Píšou tam že karta má cenu 0,13 euro.No nic moc ale o to nejde.Jde o to že tam píšou že ji můžu prodat .. nechápu proč by někdo něco takového kupoval když je to jen obrázek v inventáři to mi prosím někdo vysvětlete.A další věc o by mě zajímalo je k čemu jsou ty drahokamy ? Píšou tam že je za ně můžu vyměnit ? Dík

Taky jsem to nikdy nepochopil, k čemu to je. Kartičky ignoruji. Ale někdo mi vysvětloval, že Steam z těch transakcí při prodeji těch kartiček má nějaký provize, takže mu jdou dodatečný příjmy prakticky za nic. Jen pár pitomců si pak honí ego nad koupenýma kartičkama k ničemu.

pocet kamaradu - mam 2 kvuli multiplayeru, vic asi ne, ale teda je nekde definovano, ze treba 10 kamaradu je za kolik XP?
uprava profilu - jde to nejak konkretizovat? zajimalo by me, co za upravy nemohu diky nizkemu XP delat, protoze mi nic neschazi.