Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dark Souls Remastered postava neskáče

Můžu se zeptat co to je, mě postava v této hře prostě neskáče, nepřeskočí ani patník. Kotoul, sprint, úskok jsou ve stejném řádku defaultně nastaveny na mezerník. Pod nimi je skok a taky nastaven na mezerník. Když si skok nastavím na jinou klávesu ten mrzák se taky ani nehne. Může mi někdo říct co dělám špatně?? Děkuji

Jo dík, už se mi na to podařilo přijít. Ze začátku jsem měl 10 lahviček se zdravím, pak sednu k jednomu ohništi a šup, už jich je jen 5. Nevíš čím to je? S 5 flašama nelze postoupit dál. Když se dívám na video, má jich samože 10. Nezáleží na té lidskosti? Musím mít aspoň 1 kus? Nevím co znamenají ty blbosti u ohniště, jak to očištění atp. kam se ta lidskost sází

No uninstal, ta hra je nejv. sračka co jsem kdy viděl. Vyplivnutej rozstřesenej ubožáček ve hře bez úkolů a bez příběhu co dostává od každyho chcipáka pořádně na držku. Na videích mají všichni ke každému bossovi samy duchy jako pomocníky, já mám za pomocníka velky hovno, něco dělám opravdu zásadně špatně. Ale takto mentální hru jsem v životě neviděl

Zalozte si s redmarxem klub "Hry jsou moc tezke a zle, obzvlast kdyz nas nevodi za rucicku". Navzdory obecnym strasenim, jak je DS tezky, me spis prijde ze je hlavne o tom rozumet hernim mechanismum a byt alespon trosku sikovny na parry/dodge. Pokud jsi naprosty vemeno, muzes jet s ostepem a stitem (paradni ostep je k mani hned po tutorialu na hrbitove a s ostepem muzes utocit pri blokovani, jen to stoji vic staminy), nebo jit totalni easymode kouzla+pyro.