Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COD Black Ops 4 - Nesplnuju pozadavky?

Ahoj, dneska jsem zkousel hru cod black ops 4 /Blackout, pri spusteni hry me hra upozornila ze nesplnuji Ramky - mam pouze 4gb ram ddr4 ale to dneska dokoupim nove abych mel alespon 8-16gb, takze toto je vyresene, ale spis me zarazilo to ze ihned po tutom upozorneni od hry me hra jeste upozornila ze nesplnuju ani 2GB grafickou kartu, pritom mam Nviida geforce Gtx 960 2gb, ovladace mam nejnovejsi. kazdopadne ve hre mam asi tak 20 fps a to mam vse nastavene na low setting :) a pada to na 1-2 fps, coz bude tema ramkama? nebo?protoze vse ostatni v minimalni konfiguraci na cod black ops 4 splnuju..

Muj pc:

4GB RAM DDR4
GEFORCE GTX 960 2GB - Hewlett-Packard GDDR5
intel core i5 7600K
Windows 10 64bit

Pozadavky na cod black ops 4

OS: Windows 7 64-Bit or later.
CPU: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300 processor.
RAM: 8GB RAM.
HDD: 80GB HD space.
Video: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB or Radeon HD 7950 2 GB.

takze otazka zni, Proc me hra upozornuje ze nesplnuju 2gb grafickou kartu? a Druha otazka je jestli se mi to laguje na 2fps kvuli ramkam? - je to nehratelne..

Diky za odpoved.

proc bych si mel davat render resolution aby to vypadalo jak hnuj kdyz splnuju minimalni pozadavky? :D ja tu hru nekupoval abych hral hnuj, splnuju pozadavky, mam 2x lepsi pc nez chce cod minimalni konfiguraci. tak ocekavam taky ze si zahraju normalni hru kdyz uz to teda stalo 1500kc

ale taky neznamena minimalni konfigurace nehratelna hra s 5 fps coz mam ja. i kdyz mam vse na very low, a 1280x720 rozliseni,abych vysevetlil lip vypada to jak hnuj na very low setting a stejne mam 5 fps, chvilkama to beha na 15-20 fps ale pak stejne fps padaji na 1fps