Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5 report ..nesom cheater!!!

Dobry chcel by som sa informovat. Neviem ci mate nejake skusenosti nenasiel som nikde ne nete ako prebieha u Rockstar game report. Ide o to ze som robil misie a ked som s tym skoncil hodilo ma online na mapu kde bol cheater a zabijal vybuchom vsetkych na okolo. Ja som si aktivoval pasiv mode aby ma uz s tym neotravoval a tym padom si vsetci mysleli ze som cheater aj ked v lavom rohu bolo jasne vidiet ze vsetkych zabil on pod inym menom. Je mozne aj ked ma nahlasili ze to nejak rockstar preveruje alebo sa mam obavat toho ze dostanem ban? Pretoze by to bolo potom uz dost nespravodlive a nahlasia niekoho bez toho aby si to poriadne preverili v tabulke kto ich zabijal. Dakujem

to asi ne, aj kdyby ti sypal lovesky, tak ban nedostaneš - ti max seberou peníze atd.

já jednou ze začátku hrál hodně a nějak po tisíci hodinách jsem dostal ban na měsíc a reset profilu za tenhle program co detailně sleduje využití paměti, jelikož jsem měl problém s výkonem, tak jsem to zkoumal detailněji, tak spíš dávat bacha co ti běží zároveň se hrou (sken paměti, injekce OSD, atd.)