Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Unreal engine crashed

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli by jste mi neporadily s takovým problémem. Pokaždé když spustím hru Train Sim World tak mi vyskočí tabulka unreal engine crashed pošlu ještě obrázek ale u jiných her které běží na unreal engine se mi sice načtou ale když chci načíst save ten už ne. Nikdy mě to nedělalo vždycky jsem to normálně spustil. Komponenty jsou když tak: NVIDIA GeForce GTX 1070 8G, Intel Core i7 7700, 16Gb ram, Windows 10.

Jsem na to ted koukal na netu a pravdepodobne to nejak v Epic Games (tvurci Unreal Engine) dojebali. Takze klasicky vymluvy maji na netu, jako ze si maji lidi preinstalovat ovladac graficky karty, cistou instalaci Windows a podobny nesmysly, pritom chybu reportuji jak lidi s grafikou od AMD, tak od NVidie, pisou tam lidi, ze jim ani reinstal Windows 10 nepomohl a podobne. Este teda je mozny, ze neco dovrtal Microsoft ve Windows 10, abych nahodou neopravnene nenadaval Epicu, ale kazdopadne s tim moc neudelas.
Napsal bych byt tebou vyvojarum te hry Train Sim World, co s tim?