Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V zvykne trhať

zdravim mam problem že chvilu na začiatku, a potom po hodinke mi začne sekať/trhať GTA V , napr aj pri rychlej jazde autom.....
hru hram na rozlišeni 1920x1280,video memory je využita na 2205/4096,Directx 11
FXAA -ON
MSAA -OFF
VSYNC - ON
texture quality,shadow guality,grass, atď mam na HIGH alebo NORMAL
anisotrpic filterin -x2
long shadow, high resolution shadow - OFF
frame scaling mode - OFF

moje špecifikacie : win 10, MSI B150 pc mate,Intel i5 6500,Sapphire nitro r9 380x 4GB, wd blue 1TB 7200rpm, ram 2x 4GB 2133Mhz

čo myslite? tu hru brzdi grafika alebo HDD?

málo RAM, po hodině se naplní a potom začne systém swapovat, což způsobuje záseky kvůli dočítání, taky zkus vypnout v-sync, protože v GTAV používá double-buffer čili hra běží 60fps a když není výkon tak klesne na rovných 30fps a méně...