Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COD Ghosts nejde aktualizovat/stáhnout

zdravím :D mám malý problém se hrou COD Ghosts... instaloval jsem ji z DVD na steam nainstalovalo se asi 26GB z DVD... chtělo to aktualizaci stáhlo se dalších pár GB a ted s tím nejde absolutně nic dělat... chce to po mě další aktualizaci ale potom co se stáhne napíše to poškozené soubory aktualizace a když dám ověřit integritu souborů hry tak to napíše že to nenašlo 15 souborů stáhne to znovu nějakých 8GB a znova.Napíše poškozené soubory aktualizace.Nenapadá vás nic? Jako napadlo mě to odinstaloval a zase nainstalovat ale přes internet... jenže 60 Gb přes náš vesnický net no jako to asi nevím no.

MW2 ma supr Single, taky bude vychazet jako Remaster, ale Ghost se mi také az na zacatek libil tedy alespon pro me je Ghost taky dobrej, jinej nez MW2 , ale to zneho nedela spatnou hru, navic ted uz je i dobre optimizovanej, pribeh se mi také libil, hlavne ta cast co odehrava ve vesmiru.
* Z MW mam ale nejradeji stejne MW1.