Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HyperX Cloud II - slabý statický šum

Zdravím, mám taký menší problém so slúchadlami HyperX Cloud II. Keď ich pripojím cez usb, tak je v pozadí počuť taký slabučký statický šum. Cez samotný jack je všetko v poriadku, takže predpokladám problém s tou externou usb zvukovkou. Skúšala som update firmware (niekde na zahraničnom fóre som našla, že by to malo pomôcť), výsledok ale úplne rovnaký. Má niekto prosím tieto slúchadlá? Neviem totiž už či je chyba v mojom počítači, či je to proste vlastnosť nekvalitného spracovania usb zvukovky alebo je to niečo čo treba reklamovať. Ďakujem za rady.

Ahoj, měl jsem stejný problém, myslel jsem na začátku, že je to normální, ale není. Vrátil jsem je, po měsíci jsem dostal úplně nové a u těch už bez problémů.
Dělala to ta externí zvukovka u nich jako u tebe.