Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS4 PRO - Je možné využívat u her supervyhlazování i u 4K televizí

Dobrý den, PS4 PRO od ostatních PS(šnů), díky větší výkonnosti nabízí v nastavení i možnost lepšího vyhlazování ve hrách.
Pokud se tato funkce zapne, hry vypadají mnohonásobně lépe. (např FIFA18)
Ale bude tato možnost k dispozici i na 4K televizi?
A půjde tato možnost normálně zapnout u her, které to normálně podporují (v mém případě teď 1080P) i přes to, že rozlišení bude 4K?
Popřípadě pokud ne všechny, tak jaké?

A ještě jedna otázka, pokud dobře rozumím PS4 pro nepodporuje hraní ve 4K ale nativní 4K z 2K?
A vyplatí se koupit 4K televize? Bude nějaký rozdíl mezi 2K a 4K televizí při hraní na PS4 PRO?

Rovnou rikam, ze odpovedi na otazky netusim, jsem PC hrac. Nicmene plati jedna obecna vec, ze se vzrustajicim rozlisenim potreba vyhlazovani klesa. Nekteri hraci, kteri uz hraji na 4K rikaji, ze mohli zaroven vyhlazovani v nastaveni hry vypnout, cimz ulevili graficke karte a neprineslo to viditelne zhorseni obrazu. Takze pocitam, ze i na PS4 to pouzivat pujde, ale nemelo by to byt nutne. Nicmene pockej, zda ti k tomu neco rekne nektery z majitelu PS4.