Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ubisoft aktivační klíč

Dobrý den, zakoupil jsem si bonusový obsah The Tyrany of King Washington ke hře Assassins Creed 3.Zakoupil jsem ho přes aplikaci Uplay.Kod který mi poslali na email je neplatný,po zadání kodu vyskočí okno zadaný kod je neplatný.Zákáznická podpora na oficiálních stánkách Ubisoftu nereáguje.Pro Česko sem nenašel email ani číslo na kontaktování.Prosím o rady co dál dělat nebo jak zprovoznit hru.Děkuji přeji příjemný den.

Já od nich (z jejich webu/obchodu) kupoval jednou a neklaplo to. Pár her na UPlay mám, ale kupováno (klíče) jinde, vše funkční.

Na tom jejich šopu bych už nic nekoupil, sice se mi peníze vrátily, ale přišel jsem o 100 jejich "U" bodů, které jsem využil na slevu hry, kterou mi nakonec nedodali. Nechápu, jak to mohou mít tak dodrbané... :-/