Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cod Ghosts aktivace

Zdar koupil jsem Cod Ghosts a mám otázku ... Je ta hra přes Steam a musím k tomu mít steam nebo to jen aktivuju jako v PC tím cdklicem a nainstaluju a hraju ? Mám klasickou verzi z jrc a není nic napsaného jako Steam nahoře a tak ale stejně vzadu něco blábolej o aktivaci na steamu nebo co.. dík

codforever 05.09.2018 16:17
codforever
Ale nechápu proč k tomu jsou všechny 4 cd .. proč nedali jen kód
Codkař 05.09.2018 16:18
Codkař
Možná proto, aby si nemusel stahovat 60GB a měl to o něco rychleji nainstalované.
codforever 05.09.2018 16:23
codforever
Dnes uz zalezi na netu. Muzes mit rychleji stahnuto nez nainstalovano z pomalych DVD. Navic by asi c…
Dwane Dibbley 05.09.2018 16:53
Dwane Dibbley
Dneska ve městech s kabelovkou je to opravdu stažený rychleji (a hlavně jednodušeji nainstalovaný),… poslední
Prasak 05.09.2018 18:05
Prasak

Dneska ve městech s kabelovkou je to opravdu stažený rychleji (a hlavně jednodušeji nainstalovaný), než to nahrávat z DVD. Na Steamu klik Instalovat a pak rovnou hrát. Žádnej Setup a potvrzování dialogů.
Na druhou stranu, na dědinách, kde je vrcholem ADSL, který s bídou udělá 10 Mbit, tak za ty DVD budou rádi.