Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradte hru

Zdravim,

poradite mi hru nieco ako Left4 dead,Earthfall,ktora sa da hrat aj solo,v modernejsom kabate.?dakujem.

loading...

Beru to tak, že stejně nemůžu hrát všechno :)

Nejraději mám stejně logické hry (mnoha žánrů) a hry v otevřeném světě. Čím větší plocha, tím líp. Např. GTA, Just Cause, Watch Dogs, Far Cry, Fallouty od 3, Elex, Elder Scrolls hry atd., mnohé "jezdící" hry jako The Crew, FUEL, TDU. Či v relativně otevřeném, jako DeusEx, Bioshock atd.

Nikdy mě nezajímaly Fifa, NHL, Battlefield, WoW, CS, CoD, Tomb Raider, či cokoliv MMO. Výhradně hraji singl; výjimkou je snad jen e1m1 z Doom 1 a map01 z Doom 2, co čas od času dáváme s manželkou.