Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Darksiders 2: Deathinitive edition - pády hry

Zdravím,
před nedávnem jsem si koupil hru Darksiders2 v Deathinitive edici a zhruba v půlce hry nastal problém. Ve chvíli kdy dojdu do Lost Light, vyřeším puzzle a dostanu se k Archonovi na vrcholek věže, tak se spustí cutscéna ve které mě posílá zpět na Zemi a ve chvíli kdy otevře portál, hra zamrzne a během 10 vteřin se sama zavře bez jakékoliv chybové hlášky. Ve videu je to přesně ve 27. minutě. https://www.youtube.com/watch?v=1WcbDrsZlCU
Hra je koupena na Steamu, soubory hry jsem ověřil.
OS: Windows 10
Konfiguraci pc máte v popisku.

Díky za všechny případné rady.

Řešení:

Tak, nakonec jsem vyřešil, nechám zde i pro ostatní kdyby se někdo s problemém také potýkal.

Než přijdete k Archonovi, musíte dosáhnout levelu - prostě si zbytek levelu někde doexpěte, nesmíte mít více jak 3/4 než se pustí cut scéna. Já jednoduše pozabíjel pár mobek v Kingdom of Dead. Pak už vše šlo bez problémů.

Ale proč to hra dělá, to nemám ponětí.

Tak, nakonec jsem vyřešil, nechám zde i pro ostatní kdyby se někdo s problemém také potýkal.

Než přijdete k Archonovi, musíte dosáhnout levelu - prostě si zbytek levelu někde doexpěte, nesmíte mít více jak 3/4 než se pustí cut scéna. Já jednoduše pozabíjel pár mobek v Kingdom of Dead. Pak už vše šlo bez problémů.

Ale proč to hra dělá, to nemám ponětí.