Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fifa - The Journey

Zdravím,
mám v plánu si v nejbližší době koupit nějakou tu fifu.
Před nějakou dobou jsem hrál fifu 17 a hratelnost mě dost bavila. Dále mě dost zaujala takzvaná Journey, což by měl být nějaký storymod.
Tuto serii už nějakou dobu znám, takže vím, že k razantnějším změnám se hra dostanu jednou tak za pět let. Proto se chci zeptat, zda ta Journey ze 17 pokračuje do 18, nebo je v 18 zase nějaká nová?
Taky se chci zeptat, zda je 18 v něčem opravdu šíleně lepší, aby mělo cenu si za ni připlatit.
Děkuji mnohokrát za všechny odpovědi :-)

tomifaj

Řešení:

The Journey ma byt co jsem cetl jeden pribeh, kterej zacal v 17, pokracuje v 18 a zakoncen bude v 19.

Na tu cast ze 17 jsem se koukal na ceskej gameplay, myslim FlyGun, ikdyz ted si nejsem jist, ale v podstate tim, ze to komentoval zabavne, tak to bylo koukatelny, jinak desna kravina.

18 mam a nejsem si jist jestli to chci vubec hrat, ja si to kupoval hlavne kvuli multiplayeru s kamosema, kterej se ovsem stale nekonal, nebot 18 jim furt nepridali do toho podelanyho Accessu a koupit si to nechtej a hrajou 17.

Jinak jeden z kamosu je do herniho fotbalu fanatik a rikal, ze 18 je o neco malo lepsi nez 17, ale kupovat to?

Jinak tu 18 maji sem tam na EA Originu za necele 4 stovky, coz neni mnoho, takze to mas potom na zvazeni. Chce to sledovat az bude zase pristi akce.

The Journey ma byt co jsem cetl jeden pribeh, kterej zacal v 17, pokracuje v 18 a zakoncen bude v 19.

Na tu cast ze 17 jsem se koukal na ceskej gameplay, myslim FlyGun, ikdyz ted si nejsem jist, ale v podstate tim, ze to komentoval zabavne, tak to bylo koukatelny, jinak desna kravina.

18 mam a nejsem si jist jestli to chci vubec hrat, ja si to kupoval hlavne kvuli multiplayeru s kamosema, kterej se ovsem stale nekonal, nebot 18 jim furt nepridali do toho podelanyho Accessu a koupit si to nechtej a hrajou 17.

Jinak jeden z kamosu je do herniho fotbalu fanatik a rikal, ze 18 je o neco malo lepsi nez 17, ale kupovat to?

Jinak tu 18 maji sem tam na EA Originu za necele 4 stovky, coz neni mnoho, takze to mas potom na zvazeni. Chce to sledovat az bude zase pristi akce.