Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft-Padá mi forge

Zdravím, mám dotaz. Hrozně mě začal bavit Lotr mod do, minecraftu ale vždy když ho chci updatovat na nejnovějsí verzi ( mám public beta 20.) Crashne mi forge, všechno jsem si ověřil a verzi forge mám zprávnou. Nevím jestli to může být náročností ale hraju např i Hexxit nebo futurecraft a jede mi bez jakýchkoliv lagu.. Prosím poradte cím to muze byt, uz si opravdu nevim rady..

Jak rika L-Core - udelej novy herni profil pouze pro tento mod, ostatni nepouzivej (radi se sebou nespravne komunuji) a najdi si na googlu, youtubu nebo na strankach modu podrobny navod na instalaci (tzv. Step by step navod).
Kdyby si nic nenasel, zkusil bych pouzit jinou verzi forge, tusim ze na strankach se stazenim byvavaly vypsane vsechny dostupne verze pro ruzne verze hry samotne - tak nebrat tu nejnovejsi, ale napr. posledni uvedenou jako "stabilni".