Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nápad: Přidání cz titulek do her na PS4

Zdravím,

jak už to tak je, tak obecně na konzole je jenom pár her lokalizovaných v češtině.

Vlastním PS4 a rád bych si zahrál některé hry cz nelokalizované alespoň s cz titulkama, abych se mohl lépe ponořit do děje, jelikož angličtině nějak extra nevládnu.
Napadlo mě, jestli není nějaký způsob, jak do her dostat cz tituky vytvořené hráči ... Třeba jako u PC, kde se do her dají právě takové titulky stáhnout ...

Předem děkuji za rady.

:-p

Druhá jsou modifikace a případně zásahy uživatele do souborů hry (nemyslím cracky, ale to, že si v řadě her dokážu upravit věci, se kterými se oficiálně nepočítá, např. configy zbraní, počasí, nepřátel).

A případně třetí, ovládání. Gamepad vs. klávesnice & myš.

Samozřejmě, kdo má gamepad rád a o modifikace nestojí, kdo nemá problém s angličtinou, vyvalí se u TV na gauč, hraje a je nadmíru spokojen.

Však to píšu, je to podle preferencí každého jednotlivého soudruha ;-)

Mně třeba v Dying Light štve nesmyslné opotřebovávání zbraní (vodovodní trubkou klepneš po kebuli pár skřetů a už je prý nenapravitelně pokažena) a rychlé střídání dne/noci. Stačí zabrousit hluboko do archívů a příslušné scripty/configy si upravit. Pro někoho výhoda, někdo to považuje za cheat - což mi je jedno, protože hraji výhradně singleplayer hry.

A to ovládání, to je vyloženě individuální. Já hrál s gamepadem jen jednou, jakési formule na PS2. Závod na 3 kola, než jsem dojel první, všichni ostatní (21 ks AI vozidel) bylo v cíli závodu. Asi bych se to časem naučil, jak jsem se - díky Minecraftu - naučil chodit WSADem a ne pravou myší, což jsem provozoval cca 20 let…

Minecraft jde hrat i na XBOXu klavesnici a mysi (navic MS planuje mi/podporu klavesnice a mysi i v jinych hrach)
* Pak nekteré hry jsou na gamepad proste delané , osobne hrat zavodni hry na klavesnici bych teda nechtel.

PS : U DL jdou zbrane opravovat (ale jen nekolikrat, coz je skoda), taky sem tam pouuziju .cfg, ale vetsinou k aktivaci TH, nebo kvuli problémum s obrazenim jako 21/9 (u nekerych her je zasah do configuracniho souboru zkratka nutnosti).
* Na dobrou radku her staci CheatEngine, tak jsem treba ted v Kingdom Deliverance milionar, nebo u nektery Steam her mam tak itemy za peknou radku $ ;-) (ale vetsinou to delam az u her, které jsem uz jednou dohral)