Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crash Bandicoot 1 - N.Sane Trilogy

Zdar ,keďže nemôžem nájsť žiadny návod o tejto hre tak mi nič iné nezostáva,ako sa vás opýtať. Hľadám skryté diamanty v tejto hre ,ale nemôžem ich nájsť.Je mi jasné ,že za všetky zozbierané bedničky je diamanat,ale tu je zrovna problém.V takom levely Sunset Vista som ich pozbieral všetkých myslím 82 ale diamant mi to nedalo. Určite som ich zozbieral všetky ,ale nič.Dokonca mu nespadla žiadna bednička na hlavu,ale ako som spomenul ,bez diamnata.Neviem ,kde je pes zakopaný a to nehovoriac o tom ,že neviem čo mám robiť,alebo kde hladať diamnty,aby sa mi zobrazilo dosiaľ prázne ppesúvacie koleso.Inak levely sú prejdené všetky.Veľká vďaka za nejaké plnohodnotné info.

Nie je to tak ,ako píše snco1301 je tam 5 diamantov rôznych farieb a v tých konkrétnych leveloch nesmieš zomrieť.Pretože ,keď som vyzbieral všetky bedne na konci,keď crashovy padajú na hlavu nevyzbierané bedne mu nespadla ani jedna som nerozumel prečo.Samozrejme ,že som si nevšimol hneď vedľa napísane info po anglicky,ale si zomrel.Takže v piatich konkrétnych leveloch ,kde sú farebné diamnaty nesmieš zomrieť.Keď ich získaš všetky,alebo časť odomknú v predošlých leveloch ďalšie podlevely .Tie sú dôležité na to ,aby si získal obyčajný diamant ,pretože v podleveloch sú ďalšie bedne,ktoré by si ,bez získania farebných diamnatov nezískal.