Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prince of persia the sands of time

Dobrý den. Chtěl jsem si nainstalovat hru Prince of persia the sands of time, nainstaluju, všechno vpohodě, zkouším spustit a vyhodí mi to error: Hra byla násilně ukončena uživatelem. Zkoušel jsem reinstall, spustit jako správce, změnit kompatibilitu a nic takového nepomohlo. Hru normálně vlastním na originálním CDčku. Někdo nějaké nápady? :-)

Pravdepodobne problem s ochranou. SafeDics/SecoROM ktery se pouzival na starych CD/DVD jako ochrane neni podporovan uz asi od W Vista.

Zkus najit nejnovejsi patch na hru (nektere dobre duse opatchovali hry kde odstranili prave kontorlu tehle stare ochrany)
Dale muzes zkusit prikazovy radek jako spravce a spustit sc start secdrv (docane to zapne secdrv.sys, po restartu PC je opet vypnuty)
Popr. noCD crack (na vlastni nebezpeci)

Nebo koupit digitalku.