Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tipy na hry

Hezký den, přátelé, poraďte mi nějaké dobré hry, které vyšly v rozmezí posledních dvou až tří let. Od doby, co můj starý PC vyšel z módy jsem se o hry přestal zajímat a teď je jich tolik, že ponalu nevím, která je o čem a která je lepší..
Nejlépe by to asi mělo být fps, či nějaká sci-fi, adventury a nebo závody. Ale ani dalším žánrům se nebráním. Měla by mít slušnou grafiku a přijatelnou hratelnost. Je jedno jestli je online nebo offline. Posílejte své tipy.
Zda-li zde už takové téma je, omlouvám se.
Děkuji.

Rikal jsem to kamosovi a rikal, ze se nehodla srovnavat s nejakym profikem (tebou), ze ta hra je skutecne tezka.

Wolfenstein 2, Middle-earth: Shadow of War si casem urcite poridim. Myslim, ze to vypada na zajimave nove hry.

Jinak souhlas jak pise Railee, akorat to Nier: Automata neznam.

Je těžká, ale pouze na mozek :)

Žádné rychlé prsty a tisíce hodin tréningu ve střílečkách není potřeba. Nic tě netlačí, nejsi v časovém presu (až na jednu výjimku ve velmi pozdní fázi hry a ta není povinná).

A ta hra je navíc graficky nádherná. Jsem zvědav, jak dopadne srovnání s RIME, až si to pořídím.

---
Profík (já), to určitě ani náhodou. Když čtu občas tvé nářky nad některými hrami, nemyslím si, že bych na tom byl nějak výrazně lépe ;-)

COD je nejlepší ale jen do black ops 2, dál už to pak přebírá tvůrce modern warfare Todd Alderman, kterého po vydání modern warfare 2 vyšoupli, a tak vytváří titanfall, který ty nejnovější cod jasně převyšuje a je to podstatně lepší, lépe vybalancované a nejsou tam ty strašné mapy jak v nových cod, který jsou o ničem a ničí celý multiplayer.