Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PUBG help

Ahoj jsem no­vá­ček v PU­BG a vi­dím u stre­a­me­rů jak jsou v in­ven­tá­ři a vy­ho­dí tře­ba ur­či­tý po­čet vě­cí ale já ne­vím jak na to byl bych rád za ra­du a ješ­tě ně­kdy mí­va­jí v red­ho­tu tře­ba CROSS mís­to té teč­ky tak jak to když tak změ­nit dě­ku­ji za klad­né od­po­vě­di a pře­ji hod­ně wi­nů :).

Kdyz mas reddot, měníš si crosshair stiskem page up, page down.

Vyhození určitého počtu veci se dela pres stisknutí klávesy, jen nevim které, ja jsem si ji v nastavení změnil na jinou.

V nastavení - ovládání je klasicky seznam kláves a k čemu se používají a možnost jejich změny, tak na to mrkni.