Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2 z ničeho nic padá

Ahoj, po letech jsem si udělal čas, nakoupil pivo a natěšený hraju mafii dvojku. Zrovna když jsem začal dělat asi patou misi, po nějaký hodně hraní, mafie z ničeho nic spadla a
od té doby nejde naběhnout. Mám nově nainstalovaný desítky na lenovo z50-75 který to bez problému dával. hrál jsem celou dobu v pohodě. Teď najednou se hra načte, dám pokračovat v příběhu a spadne to. zkoušel jsem restart počítače a nic. Fakt nevím, co by to mohlo dělat. Nic spuštěného nemám, žádý anitivir, nic.

Ještě dodám, že začala padat teď. Ne že by hra spadla, uběhlo několik dní nebo práce s počítačem, prostě párkrát spadla, restar počítače, to samé a napsání dotazu sem.

stejně mám pocit, když je venku tak hezky, že hrozně marnim čas u počítače. když sem byl malej a hrál mafii jedničku tak to byl pro mě nejlíp stravenej čas, úplně jsem to prožíval. takový tajemno.... ted už je to o ničem ta mafie.