Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V - lagy po aktualizaci Win 10

Zdravím všechny, mám zapeklitý problém. Na mém notebooku HP Pavilion g6... (6 GB RAM, AMD Radeon HD 7670m, i7...) jsem byl zvyklý hrát GTA 5 úplně v pohodě kolem 40 FPS (vím, že to není dělo, ale když hraju cca 2 hoďky týdně mi to bohatě stačí). Jenomže po poslední aktualizaci Windows 10 (nevím popravdě kdy měla být, hrozně dlouho jsem ji odkládal) ty FPS prostě neskutečně spadly do absolutně nehratelných hodnot. Zkusil jsem odinstalovat a znova nainstalovat grafiku, nic víc mě nenapadlo. Nevíte někdo co s tím ? Tyhle aktualizace mě prostě se*ou...
Předem díky za pomoc

No, jestli taky mohu přispět - naposledy jsem hrál GTA 5 na PC asi před týdnem s obvyklým nastavením a taky jsem zaregistroval mikrolagy, občasné záškuby. Tohle prostě před tím nebylo. Bylo tuším úterý. Ve středu už jsem hru nespustil, protože je bugnutý login do Rockstar Social Gay Club - zatím jsem neměl čas ani chuť psát na podporu R*, ale to je úplně jiná kapitola...