Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem How to Survive 2 ovládání

Ahoj, nevíte jak hrát tuto hru ve dvou na jednom PC? Připojím dva profily a hráč nastavený na klávesnici se normálně hýbe, dalšího chceme hrát na gamepadu, ale hra na žádný gamepad naprosto nereaguje, nejde nastavit jeho ovládání, nejde nic, player 2 jen stojí, je neovladatelný. V jedničce to vpoho šlo, jeden na klávesnici, druhej si pěkně nastavil ovládání na gamepadu a už se pařilo. Myslím že to takhle hrát nejde, už jsme zkusili vše, ale jestli někdo radu má díky za odepsání

Ted jsem zkousel a jde to.
- V menu nastavene (original)
Player 1 : Joystick
Player 2 : Keyboad
Palyer 3 etc
Player 4 etc

- Spustil jsem hru, kde blikalo zmackni ENTER k pripojeni druhého hrace, ten jsem zmackl, obevilo se okenko, kde jsem mel vybrat druhy PROFIL. Na ten se klikl obevil se druhy hrac. (de snim pohybovat)
* Dyztak vytvor novej profil a tim se pak jako HRAC 2, nebo 3, nebo 4 prihlas.

[TiP] ~Ve Steam jde pravy klik na hru a zadat "opravit/zkontrolovat", tak ji zkus popripade preinstalovat.

Tak to závidím, mě to nejde, to jak radíš jsem samože zkoušel
V default. nastavení mám:
Player 1 : controller 1
Player 2 : Keyboad
Palyer 3: controller 2
Player 4 :controller 3
Tyto ptákoviny i když je připojen jen jeden gamepad. Připojit jdou jen 2 hráči. Dám klidně profile 1 a i když je nastaven na nějakej controller 1 ovládá se klávesnicí. Když pak připojím třeba profile 3 (může to být i ten 2, nebo 4) tak ten nově připojený jde zase ovládat klávesnicí a ten první je mrtvej a nejde ovládat ničím. Je to nějaká zabugovaná verze hry která neregistruje připojené gamepady.
"[TiP] ~Ve Steam jde pravy klik na hru a zadat "opravit/zkontrolovat", tak ji zkus popripade preinstalovat." této radě příliš nerozumím, ale hru jsem přeinstalovat už zkoušel