Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledám online fotbalový manažer simulátor

Zdravím,
před vcelku dlouhou dobou (asi 4 roky) jsem hrál přes internet takový fotbalový manažer simulátor.
Bylo to normálně přes prohlížeč a nic se nemuselo stahovat. Stačilo si vytvořit vlastní tým a starat se o něj.
Asi nejzvláštnější na té hře bylo, že každý zápas se dal sledovat.
Resp. se psali takové informační texty, co se ve hře děje. Tento zápas trval celých 90 minut reálného času.
Nevíte někdo jméno této hry? Nevíte co se s ní stalo?
Předem díky

tomifaj

P.S. Není to TOP11

Řešení:

Hru jsem nalezl.
Jednalo se o Goalunited.
Děkuji všem za pomoc!

Hattrick uz je pase, ale Sokker prej dost jede, sledujes normalne animaci, nemas to tam v textovy forme, respektive takto bylo driv, ja uz zadnej nehraju. Ten Sokker byl moc slozitej a Hattrick zabili neustaly designovy zmeny webu (k horsimu).