Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Steam drahokamy

Vi nekdo na co jsou na Steamu drahokamy?

Prej muze kamos vymenit karty za drahokamy, ptal se me k cemu to je, ale ja vubec nevim, ze to tam je. Ja karty prodavam na komunitnim trhu.

Navazal bych na toto starsi tema.

Dnes jsem obdrzel 3 karty, ktere mi Steam napsal, ze nelze prodat. Tak jsem je vymenil za drahokamy.

Ted mam 48 drahokamu, ktere muzu zabalit do sacku nebo vytvorit pridavny balicek, ovsem kdyz jsem na to kliknul, tak to chce drahokamu mnohem vic.

Nevim, proc bych mel "drahokamy" balit do sacku, nevim, co to je ten pridavny balicek, nevim co s tim, rozumi tomu nekdo?

Ne, ze by me to tak bralo u srdce, ale spis by me zajimalo, co to je zase za blbinu?

Přídavný balíček jsou právě ty tři karty. Když budeš mít dost drahokamů, můžeš si nějaký za drahokamy koupit (stojí různě).
IMHO je to k ničemu, to bys musel mít těch drahokamů bžilión :-)

Já mám v inventáři plno krámů, které nejde prodat, vyměnit, nic. A bohužel je nejde ani jednoduše zahodit.

Prostě budeš syslit diamanty, až jich budeš mít třeba 1000 (různé ceny v různých hrách), můžeš si za něj koupit balíček tří kartiček nějaké hry. Zajíc v pytli. A ten buď prodáš (třeba 10-20 centů) nebo rozbalíš a ponecháš si (k čemu, proboha?) nebo prodáš po pár centech jednotlivě.

Jestli chceš, klidně ti moje diamanty a nějaké krámy k tomu pošlu, rád se toho balastu zbavím ;-)