Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedoceněné retro hry....

Ahoj, znáte nějakou retro hru (tak do roku 2005), která byla v době vydání zastíněna jinými tituly, nebyla třeba tak novátorská, ale dnes se paradoxně hraje lépe, než tehdejší tituly, které určovaly trendy?

Post mortem... tu hru znám celkem dlouho a párkrát jsem ji dohrál.. vyšla v roce 2002 .. jedná se podle mého názoru o naprosto přelomovou adventuru s prvky které v té době žádná hra neměla... hra je viděna z vlastního pohledu (FPS) a je nelineární... a to pořádně... není to jako klasické adventury že máte vždycky jednu věc která pasuje přímo na danou další věc.Zde je opravdu mnoho cest jak kam a kdy se dostat.Třeba je jedno jestli se dostanete do jedné lokace na začátku hry nebo až v půlce navíc máte spoustu věcí na výběr při rozhovorech s postavami ve hře a to co jim řeknete spíše jakým způsobem může mít dopad na další průběh hry... hra má dokonce něco jako "vedlejší úkoly"... + spoustu malých detailů které odlišují tuto hru od ostatních adventur a co víc od her i v dnešní době.Dost mě mrzí že tuto hru skoro nikdo nezná.Jinak sehnat do této hry češtinu je taky peklo :D a ano čeština existuje.