Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám názvy mých srdcovek z dětských let.

Zdravíčko,
Chtěl bych poprosit jestli by tady někdo náhodou nevěděl název mých velmi oblíbených her na pc.Hrál jsem je asi tak 10 let dozadu možná víc.Platil bych snad zlatem abych je našel.

Takže co si pamatuji první hra: Hra byla 2d jakoby skákačka.Mohli jste si vybrat 2 postavy budto kouzelník s takovou holí co střílel jakési koule a nebo zlatokop či nějaký permoník nebo co to bylo :D a měl jen krumpáč.Hra se odehrávala v jakých si dolech... bohužel už si nepamatuji proti čemu jste v těch dolech bojovali či o co tam přesně šlo.Ještě vím že na ikonce jakoby na ploše měla hra myslím že bílou holubici a tušim že taktéž byla na načítání když se spouštěla.

Druhá hra byla taková 3d hra z pohledu ze shora.Hráli jste za nějakého zeleného mimozemštana a museli jste se dostat až na konec mapy a po cestě po váš šli jiní mimozemštané.Nejčastěji ten mimozemštan byl hnědý a měl takovou laserovou pistoli.To je bohužel vše...

Snad někdo poradí alespon jednu hru...Ani nevíte co by to pro mě znamenalo najít je a zase si je snad po 12 letech zahrát znovu.Bohužel myslím že i kdyby to tu někdy někdo hrál tak už si nevzpomene.

To už sem zkoušel hledat snad tisíckrát takhle... zkoušel jsem různé názvy i v angličtině old 2d games... old pc games ... prostě to už snad nikdy nenajdu... kdyby alespon tu první... to byla moje TOP srdcovka... ale od té doby co jsem to kdysi dávno hrál už sem to nikdy nikde neviděl... začínám si myslet že ty hry byly jen výplody mé fantazie nebo co... asi to byly v té době hodně B čkové tituly když jsem je už nikdy nikde neviděl... ale pro mě top :/

Druhá hra byla taková 3d hra z pohledu ze shora.Hráli jste za nějakého zeleného mimozemštana a museli jste se dostat až na konec mapy a po cestě po váš šli jiní mimozemštané.Nejčastěji ten mimozemštan byl hnědý a měl takovou laserovou pistoli.To je bohužel vše...

Napadá mě jedině Oddworld

Zkus se taky podívat Staré hry. Možná tu najdeš jednu ze svých, či jinou. Osobně mám několik starých her ke kterým se rád vracím.