Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zrusit autentizaci bez mobilu

Ahoj,

kamarad se prihlasoval do Steamu pres autentizaci SteamGuard, bohuzel prisel o mobilni telefon i o mobilni cislo a nema sanci se k nim dostat. A bohuzel o to prisel ve chvili, kdy reinstaloval na pocitaci Windows. Prisel o ucet na Steamu nebo je nejaka sance, pripadne jak se pokusit, kdyz se ted nikam nedokaze prihlasit?

Jeste bych se chtel zeptat: Sla by pouzivat dvoufaktorova autentizace na Steamu bez mobilu, to jeste bez toho mobilniho SteamGuard?

(On tu autentifikaci zrusil, protoze bude mit jen stary tlacitkovy mobil. Ale asi to neni uplne bezpecne, ze by ztratil pristup k PC nebo mailu by hrozit nemelo, tak jestli neexistuje cesta, jak to autorizovat bez mobilu?)