Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejaky tip na online hru

Zdravim, nejak ma prechadzaju hry ktore súčastne hrajem alebo som za posledny polrok hral : LOLko,WOTko,the crew, GTA online, black desert, fornite som 2tyždne hral... chcel by som si odvas poradiť nejaku online hru s hračmi, ale nie typu lolko kde som zavysly na tyme... uvažoval som nad runescape (hral som to nejaky cas pred par rokmi, teraz by som asi hral koly "zlepseniu" svojej anj...)a inak mi nenapada nič...o csko a superhry nemam zaujem :D ... mate nejake tipy?

Pamatuju jak jsem to predobjednaval z ruska za par korun (hra nemela zadny region lock a i se season passem za tretinu ceny co na steamu samotna zakladni hra). Zajimavy ale zachvili nuda. MMORPG je imho uz roky mrtvy zanr. Osobne cekam akorat na WoW legacy, ale to pocitam tak nejdriv k 18temu vyroci. Jedina zajimava zalezitost na kterou jsem narazil je Therian Saga (zdarma pres web a uz se dostala i na steam).

se season passem za tretinu ceny co na steamu samotna zakladni hra

- Urcite ? Jenom az na to, ze ta "samotna zakladni hra" je "free to play" = zadarmo, trenina je z toho kolik ? :-) ..
* Hru sem hran naposled pred +- 3 mesici, nevim kolik ma regionu, ja sem stacil projit jen par zakladnich, kde ta mapa je hodne velika (dal v mape sem se nedostal, protoze jsem jete nizky LVL a hned me zneskodni), bavime se urcite o té samé hre ?.

Co si pamatuju, tak hra mela tri zasadni problemy
1) nuda/repetitivnost - questy byly vpodstate jdi tamhle a zmackni klavesu, jdi tamhle a zmackni klavesu, jdi tamhle a zmackni klavesu. Temer vzdy jsi po ceste musel postrilet par potvor a na konci proste zmacknou klavesu (jednou jsi s nekym promluvil, jindy jsi neco skenoval nebo neco sebral, ale jednodusi jsi tam dosel a zmacknul patricnou klavesu k provedeni akce)
2) zadny endgame - jak jsi dojel "pribeh" tak uz dal nic nebylo, teda pokud nepocitas ty "eventy" strilej pet minut do tyhle bullet-sponge
3) PvP - naprosto nevyvazeny (cloak/brokovnice/samonavadeci munice...) a neuveritelne nudny

A jeste jsem zapomnel na neuveritelny grindfest, spousta veci byla schovana za "zabij xxxxx potvor se zbrani y", takze kdyz jsi neco chtel, tak jsi hodiny v kuse "farmil"

Dnes jsme 5 let po tom co to video bylo natoceno , ale rozumim.
Myslim ze hodne problému bylo za tech 5 let vyreseno, ale samozrejme nemohu potvrdit, nezcinal jsem hrat od vydani jako ty, kde ty zmeny nemusi byt tak vidtelné, navic nemam odehrané vic jak nakych 10 hodin, coz neni nejak moc na nejaky zaver, ale nuda, no, na free to play to neni az tak spatny. (alespon ve verzi tak jako je dnes)