Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrychly ramka fortnite?

Dobry den, mam jednoduchu otazku, kamarat ma notebook s povodne windows 7, trz tam ma windows 10, ma 4gb ram a ak hraje fortnite tak pri vacsich fightoch ma obrovske lagy, dostal som napad dodat tam 4gb ram a preinstalovat to spät na win 7. Pomoze to? Dakujem za rady. (Este asi pred par updatami to islo celkom plynule, ma vsetko na low)

Windows 10 už mal nejakú tu dobu, fortnite začal hrať až na windows 10, občas mal nejaké lagy, ale nie až také ako má teraz a preto sa pýtam či to môže byť tým, že ta ramka je tak na 70% pri hraní zaplnena.