Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kingdom Come Deliverance - nedá sa spustiť

Zdravím, včera som si kúpila KCD na steame, stiahla, nainštalovala ale hra sa nedá spustiť. Keď ju otvorím vyhodí mi len tabuľka "KCD has stopped working" a hra sa hneď zatvorí. Prosím neviete niekto čo s tým?

môj pc:
Intel(R) Core(TM) i7-6500U CPU @ 2.50GHz
NVIDIA GeForce 930M 4 GB
RAM 8 GB DDR3
Win 8.1 Pro 64-bit

Pre tých čo by chceli riešiť málo výkonné pc - áno viem, že je málo výkonné ale podľa toho čo som pozerala má KDC rovnaké min. požiadavky ako Zaklínač 3, ktorý mi ide bez problémov.

Ďakujem vám za odpovede, nakoniec problém vyriešila taká banálna vec ako reštart pc :D ospravedlňujem sa za zbytočnú otázku

Čo sa výkonu pc týka, hra mi beží veľmi podobne Zaklínačovi 3 tj. plus mínus 20 FPS (je mi jasné, že pre niekoho je také niečo nehrateľné, na mojom pc mi však aj takéto fps-ka prídu ako zázrak :D)