Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wolfenstein II\NewColossus-zamrzne

Dobrý den.Na sestavě CPU Intel Core i5 4570 Haswell 3,2 GHz;skříň Mironet Midi ATX 5485;chipset H81-PLUS;zdroj ENERMAX NAXN ENP500AGT 500W,GPU ASUS DUAL GeForce GTX 1060 O6G,8 GB RAM,hra po chvíli hraní zamrzne,sekne se obraz,zvuk jde,musím vypnout přes správce úloh.Mám nejnovější ovladače,aktualizace systému,už jsem vyzkoušel všechno možné.Budu vděčen za jakoukoliv radu.Předem děkuji za odpověď.

Co jsem četl na jednom fóru, byl to problém u starších ovladačů a snad by to mohlo být vyřešeno v nových ovladačích, takže bych doporučil nainstalovat čistě nové ovladače. Ale hru nevlastním, jen si vybavuji, že jsem to četl před pár týdny na guru3d.