Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mafia 1-chyba? Mise Melouch

Zdravím,mám originálku mafie 1 ale potýkám se s menším problémem.

Jistě znáte všichni misi s názvem ''Melouch''.

Ze začátku jede mise v pohodě,problém nastává při vstupu do banky na prohlídku a Paulieho plán.

Nemám u sebe žádné zbraně,snažím se i držet blízko Paulieho,jenomže jakmile dojdeme ke stolu aby mi Paulie řekl svůj plán tak po mě začnou střílet strážní. ''Mise neúspěšná. Stráže tě zpozorovali''.

Hra je originální tudíž nevím kde může být chyba.

P.S: žádné zbraně v tu chvíli u sebe nemám.

Taky jsem na tento problém narazil. Kdyby to náhodou ještě někdy někdo potřeboval (vyskytlo se mi to jen u verze 1.0), tak řešením je znovu projít předchozí misi - tu, kde s Pauliem jedete nadzemkou.
Nevím, jestli to má souvislost, ale když jsem hrál tu misi s nadzemkou, tak se mi napoprve stalo, že Paulie v Downtownu (kde jsme měli vystupovat) nic neřekl a jeli jsme dál - jeli bychom do nekonečna, pořád dokola, pokud bych to nevypnul. Při příštím spuštění se to nestalo, tak netuším, kde mohla být chyba/jestli to spolu nějak souvisí.

L.

Seruste, stalo sa mi to iste, a kedze sa mi nechcelo trepat misiu od znovu lebo cestovat polhodinu nadzemkou, tak som skusal este nejake veci, tiez samozrejme do mna strielali...ale potom mi siel tento sposob:

Prisiel som dnu s pauliem, pockal, kym sa zacne rozhovor aj nas s pauliem ale hlavne viktora kozeneho, ktoremu zatvorili ucet..cize ked zacali tieto rozhovory, siel som von za dvere a cakal kym viktor nevysiel von a potom namiesto neho prisla dnu zenska ktora si chcela otvorit ucet, cize ked uz bola u prepazky tak potom som prisiel dnu a uz to slo bez strelby. Tolko moj postreh