Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PaySafeCard, Jaký je nutný věk?

Zdravím chci se jenom zeptat jestli je pravda že nyní mohou koupit paysafecard jenom osoby starší 18 let.Je mi 17 a ještě asi před rokem jsem kupoval paysafecard v pohodě ale teď když jsem si chtěl koupit paysafecard tak po mě chtěli občanku a že mi musí být 18let, prý něco novýho v zákoně nebo co...Já nikde informaci o tomhle nenašel tak se chci zeptat jestli se to fakt takhle změnilo.

Na MyPaySafeCard požadujou věk 16 let, takže předpokládám, že na koupi kodu to bude stejné.

Jestli jsi byl v tipsportu, tak to je v podminkach tipsportu, ze tam muzes od 18 let, to nesouvisi s paysafecard. Jdi to koupit jinam. Nebo nekoho pozadej at ti to koupi.