Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The crew - často sa nevidime

zdravim, mavame s kamaratom taky problem že často sa stane ža ja vidim len jeho nickname na ceste ale on mna nevidi vobec, auta nam nezvykne navzajom ukazovať, niekedy sa to opravy za par sekund a niekedy nie, v takom pripade ideme dať misiu a tym skusit aby nas to navzajom akoby "naslo", ale jemu vypise ze som sa odpojil a mna tam nepripoji... nemate stym niekto skusenost prosim?

Pokud nemáte problém s firewally (nějaké blokování, zamčené porty.. podrobnosti nevím), tak to možná bude záležitost serverů hry, třeba na to s příchodem druhého dílu začínají kašlat. Pro jistotu oba zkuste kontrolu souborů/cache hry ve Steamu.

Hraju jen single, takže více nevím. Respektive ve hře vidím i jiné hráče, ale nezabývám se jimi. Ani neplním mise, jen si většinou jezdím.

Podobnou zkušenost mám s Test Drive Unlimited (2), tam to "online" často funguje hodně divně, respektive nefunguje.