Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XBOX ONE S nebo XBOX ONE?

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, je velký rozdíl ve výkonu mezi xbox one a xbox one s?
Konkrétně u her jako je fifa, nhl ...
Díval jsem se na hodně porovnávaček na yt, bohužel to moc nejde poznat, tak kdyby náhodou někdo věděl, tak předem děkuji za rady :)

To vím, a právě proto se ptám ..
Xbox ONE S je menší a ještě k tomu má víc věcí "narvaných" v sobě ...
Cenově je na tom teďka levnější Xbox ONE S a přitom by měl být lepší ve všech ohledech, a právě proto se radši ptám. Jestli náhodou Xbox ONE S nemá třeba špatné chlazení kvůli velikosti - hučení ventilátorů ....
Nebo třeba jestli výkon není horší atd..