Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The Evil Within zúžení obrazu

Ve hře se ni po ukončení některé kapitoly prostě z ničeho nic na fest zúžil obraz tak na poměr 16:5 prostě útloučkej pásek a samozřejmě to nejde žádnou změnou rozlišení a ničím změnit. Nevíte někdo co to je a jak se toho zbavit? Přece nebudu přeinstal. hru co má 60 gb, navíc nevím jestli bych tím nepřišel o sejfy. V tomto pásečku je hra samože zcela nehratelná

Právě že zúžený celou dobu nebyl, o to víc to bylo šokující když se to samo změnilo až někdy v 5. kapitole. Říkal jsem si že jsem se asi hrabal v nastavení, ale nikde v graf. nastavení tohle změnit nejde. Pravda když čučím na obrázky a videa je to tam taky zúženy. To je teda dost úchylný design!! Většinou to během nahrávání na vteřinku přeblikne na poměr 16:9, ale toť vše. Opravdu to tak nebylo od začátku hry. Divny no. Takže na normální poměr stran to asi převést nelze že?