Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gameplay video s FPS

Ahoj, chci nahrát video ze hry, tak aby bylo ve videu ukázáno FPS. Mám FRAPS ale nahrávání přes něj hodně sníží FPS. Mám NVIDIA experience ale pomocí shadow play (ten sníží FPS naprosto minimálně) se v nahrávce nezobrazují FPS. Zkusil jsem to tedy zkombinovat - mít zapnutý fraps FPS counter ale nahrávat přes shadow play, ale výsledek je takový že se mi zobrazív nahrávce FPS counter 2x (jeden velký a počítá tak jak by měl a přes něj je druhý menší, kde je nižší FPS), oba jsou z FRAPS ale nevím jak to a jak se toho malého zbavit.

Nějaká rada, případně jiné řešení mého problému?

Díkx STanDa

Doplnění: 2 FPS údaje - jeden menší a druhý větší - to bylo dané tím že mám 4K LCD a ve hře jsme měl nastavené FullHD. Tzn. když nastavím stejné rozlišení LCD a i ve hře, tak se překrývají, ale nejsou shodné, ten který je na vrchu (ten který byl předtím menší při nastavení 4K na LCD a FHD ve hře) je nižší. Co to je za údaj a jak ho vypnout?