Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy Forza Motorsport 7

Zdravím,
měl bych takovou otázku. Již dlouhou dobu si chci na své nové PC koupit nějakou tu závodní hru.
Kdysi jsem hrál ale pouze Gran Turismo na PS3. Našel jsem Forzu, zkusil demo a hra se mi opravdu zalíbila.
Problém nastal, když jsem si přečetl recenze. Spoustu lidí tam píše, že hra nejde spustit. Ještě k tomu Microsoft neuznává refund.
Proto bych se vás chtěl zeptat, má někdo tu hru?
Máte s ní nějaké problémy?
Pokud ano, jak jste je vyřešili?

Čím víc vlastníků mi sem napíše, tím líp. :-)
Děkuji

tomifaj

Na googlu muzes napsat cokoliv, treba i to, ze ma nekdo problém si sam vytrit zadek, ty si prdel vytrit umis ? Verim ze ano, zkratka nekterym odkazum a prispevkum 'never' a sleduj i DATUM kdy byly pridany, napsany ..
- Forzu 7 mam na XBOX i PC, o problémech nevim.
* Kdyz vysla, tak chvilku nesla stahnout (pripojit k serveru), ale potom nevim ze by neco neslo ..

[TiP] ~ [Forza APEX], je na Windows Store zdarma ;-)
- Forza Motorsport 6: Apex : https://www.microsoft.com/en-us/store/p/forza-motorsport-6-apex/9nblggh3shm7