Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tom Clancy's The Division

Dobry. Chcel by som sa informovat ohladom hry Tom Clancy's The Division. Prednedavnom som si hru kupil aktivoval a uspesne nainstaloval. Ide o to ze hra sa neda spustit koli chybe DELTA C-1-200. Skusal som rozne fora a youtube navody nepomohlo ani forum Ubisoft kde som sa docital ze dost ludi ma s tym problem a server je vraj dost dlho nedostupny. Skusal som reset routra a
tiez otvorit porty podla roznych navodovale ale ani to nezabralo. Viete mi poradit o aku vlastne chybu ide ci sa niekto s tym stretol? Dakujem

- Voilà, mel jsem posledni dny ten samy problém PC/XBOX (nevim jiste jestli "DELTA C-1-200" ale "DELTA C" neco to bylo urcite), dnes jsem zkousel TD spustit a fungoval.
* Az na cekani, jsem nic jiného provadet nemusel, nebo re-instalovat, zkratka jen pockat na synchronizaci, nebo spojen se serverem.