Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Editace her pro XBOX360

Zdravím poradnu,
chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká možnost jak upravovat hry pro xbox360?
Vím, že to z největší pravděpodobností nepůjde normálním způsobem.
Pořád narážím na nějaké módování samotného xboxu - JTAG atd. (je ovšem možné, že to ani k mému problému nebude potřeba)
Chci se zeptat, jestli je nějaká možnost, jak xbox "upravit" k tomu, aby se na něm mohli přehrát upravené hry.
Konkrétně mám na mysli hru Fifa 15.
Jak fanoušci této série her vědí, její velkou nevýhodou je absence české ligy.
Bohužel hra nenabízí možnost vytvořit si vlastní ligu, týmy a stadiony (vlastní loga, dresy atd, hra nabízí jenom vytvoření hráče a jeho následného zařazení do existujícího týmu)
Na PC verze existují různé patche k přidání této ligy, které jsou velmi podařené, sám jsem jich pár vyzkoušel.
Bohužel jsem nic podobného pro XBOX360 nenašel.
Tak by jsem se chtěl zeptat, jestli bych si nemohl např. upravit nějakou ligu, kterou nepotřebuji - přepíšu názvy týmu, loga, dresy, stadiony... žádné přidávání věcí do hry, pouhé přepsání existujícího obsahu (klidně jinak, pokud to půjde ...)
Chci se zeptat jak toto vytvořit a následně vložit do FIFI a přehrát na xboxu ...
Jak říkám pokud bude potřeba nějak xbox upravit - např. JTAG, není pro mě problém, jenom bych prosil o nějaký návod ...

To vím, PC je s tímto naprosto nesrovnatelné ...
Jenom bych to měl opravdu radši na xboxu.
Jak už jsem psal nahoře, chtěl bych jenom malou úpravu.
Opravdu není nějaká možnost? Nějak konzoli modnout nebo něco podobného?
Moc po tom toužím ...