Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cities skyline

Zdravím hraji cities skylines, žádny problém není, až na jeden vždycky když začnu stavět obytné budovy tak je obyvatelstvo nespokojené s nízkou hustotou obydlení nebo tak nějak, elektrika a vodovdy jsou propojené, jenom s tímhle si nevím rády nevíte co s tím ?

Příčin nespokojenosti může být víc. Od nedostatku pracovních míst, špatnou dostupnost služeb (nemocnice, hasiči, policie, odvoz odpadků, vzdělání), či znečistění prostředí (průmysl v okolí), nebo hluk (blízko silnic s hustým provozem/dálnice) až po nízkou cenu pozemků. Taky bacha na moc vysoké daně či nevhodně nastavené vyhlášky.