Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Y a-t-il un jeu laser intéressant à recommander?

Bonjour à tous, J'ai récemment acheté un pointeur laser puissant car ces foutus oiseaux étaient vraiment trop bruyants sur mon toit et j'avais besoin de les nettoyer. Mais c'est l'un des objectifs, j'ai aussi appris une expérience intéressante avec un pointeur laser, et je collectionne aussi des jeux laser intéressants, je veux faire une super vidéo. Y a-t-il une bonne idée à recommander? Merci!

Google translate :-)

Existuje zajímavá laserová hra, kterou doporučujeme?

Ahoj všichni, nedávno jsem koupil silný laserový ukazatel, protože tito zatracení ptáci byli na mé střeše opravdu hluční a musel jsem je vyčistit. Ale to je jeden z cílů, také jsem se naučil zajímavý zážitek s laserovým ukazovátkem a také sbírám zajímavé laserové hry, chci udělat skvělé video. Je dobré doporučit? Děkuji!

- Salut, tu peux essayer chez LDLC.

car ces foutus oiseaux

- Les oiseaux, tu es sûr mec ? Tu peu utiliser des vieux CD a la place de laser lol.
- Les jeux laser ancien ?
* To by me zajimalo, co to b ude zase zablbost, spis by napsal "Y'a..", nebo "Il y a t'il"