Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Info o hre FIFA

Ahoj,

kamaradi dostali takovy napad na hrani hry FIFA. Mam k tomu par dotazu, protoze to nikdo nezname.

1. Jakou hrat: FIFA15 se maji vypinat servery letos, tu urcite ne, ale zvazujem 16 nebo 17, ta novejsi je drazsi. Moznost 18 nejspis ne, protoze jeden kamos pouziva Origin predplatne a tam jeste 18 neni a kdo vi kdy bude.

2. Jde nam o multiplayer, ale nevime jakym zpusobem to tam je resene, jedinne co vim, ze pres LAN to nejde, ze se bohuzel musime pripojovat nekam na servery. Hraje se tam nejaka soutez nebo jakym zpusobem je multiplayer reseny.

3. Jeste poddotaz k tomu multiplayeru, nase nejaka predstava, jestli by slo hrat pres sit teda kazdy na vlastnim pocitaci, ale hrali bychom dva proti dvoum. Hrali bychom jen my ctyri proti sobe, nechceme hrat proti nikomu cizimu nebo tak neco. Kamos mi rikal, ze to snad ma jit, ale vubec si to nedokazu prestavit, jak by se to dalo ovladat, to ma treba jeden pulku tymu a druhy druhou nebo jakym zpusobem na tohle jit?

Tak pokud tu je nejaky hrac co hraje multiplayer FIFA, tak za osvetelni principu predem dekuji.

No, my jsme kazdy nekde jinde, nemuzeme hrat na jednom PC. Potrebujeme prave ctyri PC (ctyri lidi), kazdy sedi jinde, nejak? se spojime pres internet a hrali bychom bud treba kazdy svuj tym a proti sobe kazdy s kazdym nebo lepe, protoze dva lidi to umi hodne dobre hrat (hrali starsi verze single), jeden trochu a ja vubec, tak to hrat dva proti dvoum, vzdy by udelal silnejsi tym se slabsim, aby se to nejak vyrovnalo. :-)

Proste kdo ma s touhle hrou s multiplayerem zkusenosti, tak prosim, jestli by mi (cloveku, ktery to v zivote nevidel) to nevysvetlil, jak to s tim multiplayerem je? (predem dik)