Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V Ban za češtinu.

Ahoj, před pár dny jsem dostal ban (asi za češtinu) prostě jsem blbec a zaškrtl jsem u češtiny online. (Jako abych měl překlad i v onlinu)
Bohužel, dostal jsem ban na 30 dní. Vím že spousta hráčů si givuje peníze, dokáží se teleportovat atd, ale ban za to nedostávají. Prostě je hra nedetekuje. To mi připadá dost nespravedlivé.
Mám nějakou šanci dostat unban? Kam mám napsat? Na podpoře dostanu jen automaticky vygenerovanou odpověď. Díky všem za rady.

S češtinou to zřejmě nemá vůbec souvislost. Včera/dnes dostaly ban další tisíce jiných uživatelů, včetně mě. Někteří dokonce i jen pár hodin nebo dokonce minut poté, co si hru zakoupili a teprve začli hrát.