Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sleva na hru nejen na Steamu a jaká hra je

Zamerne volim nadpis vic obecny, protoze bych chtel udelat takove tema na tipy na slevy, ktere najdu a nedavam to do aktualit, protoze by k tomu byl dotaz, kdo hral, tak jestli se jedna o dobrou hru a ma cenu se tim zabyvat?

------

Takze prvni pod dotaz:

Na Steamu je aktualne do 12.3.2018 sleva na Spec Ops: The Line a hra je za 4EURa.

Gameplay me zaujal, takze jestli do toho jit, pro me je to absolutne neznama hra.

------

A jenom info Mafia 1 za 6,7 EURo, ale ja pockam az slevej na 5 EUR.

Doporučuji zakoupit hru Getting over it. Stojí sice 8 euro, ale je to opravdová zábava a vydrží na celkem dlouhou dobu. Je to taková oddychovka na odreagování a zlepšení špatné nálady. Výhoda u této hry je autosave, který hru uloží přesně v místě, kde jsi skončil, takže žádné obavy z neuloženého postupu, když hru vypneš, objevíš se tam, kde jsi skončil.