Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NHL na PC

Zdravím, mám otázku - dá sa ešte niekde v dnešnej dobe kúpiť NHL na počítač (ideálne 04 alebo kľudne aj novšie)? Pozerala som na origine a tam po NHL nie je ani stopy, našla som len pár stránok, ktoré ponúkajú na predaj CD key na origin ale pochybujem o ich funkčnosti keďže samotný origin NHL v ponuke nemá. Ďakujem za odpovede.

Nejak nechápem prečo tá hra nie je zaradená do normálnej ponuky originu za normálnu cenu keď je o ňu záujem. Viem, že na konzoly NHL pravidelne vychádza ale nebudem si predsa kvôli jedinej hre kupovať konzolu.

Ok nič teda, ďakujem všetkým za odpovede.