Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledám starou hru

Dobrý den - hledám hru kterou jsem hrál tak před cca deseti lety. Byl to takový arkanoid akorát se hrálo za člověka držícího takovou traverzu kterou odrážel míček do těch kostiček. Mohli to hrát i dva lidi. Sbírali se tam různé powerupy (ve formě ovoce) (Jablko- vyšší skákání, banán - myslím ze rychlejší běh, hrozny - každý dotek míčku ho rozdvojil, meloun - všechno naráz). Myslím ze se to odehrávalo na nějakých stavebních konstrukcích. Předem děkuji

Řešení:

Ahojte,

nechcem zakladať novú otázku :-)

Hľadám jednu starú hru, žiaľ neviem, z cca ktorého obdobia či roku, ale už to bude aspoň 10 rokov staré, možno aj viac.

Pokúsim sa napísať všetko, čo si z nej pamätám:
- začínala sa "príhovorom" nejakého sovietskeho dôstojníka či čo to bolo - v hre sa tuším dalo hrať iba za USSR (možno aj za druhú stranu, teraz už neviem)
- v intre sa pár vojakov premiestnilo v "stroji času" do minulosti - ten stroj času bola de facto "kabínka", dnes by sa dala prirovnať k toi-toike :-D , vojaci tam vstupovali po jednom
- neskôr v tej minulosti boli rozptýlení a ako človek hral za jednu postavu, postupne teda stretával ostatné postavy
- myslím, že tam bola aj nejaká technika typu tanky, ale teraz si tým tiež nie som úplne istá
- myslím, že tam šlo o to, že do minulosti kvôli niečomu šli Američania a "my" ich teda musíme predbehnúť a to niečo dostať skôr, než oni (alebo dostať sa niekam)
- nebola to minulosť typu minulé storočie, ale hlboko do minulosti (ešte pred existenciu ľudí tuším)

Skúšala som na google image zadávať rôzne heslá a pozerať obrázky, či to nenájdem podľa toho (už mi to tak raz vyšlo), ale zatiaľ bez úspechu.

ďakujem :-)

Ja snad prohrabu policku a nainstaluju si to jak si mi to pripomel (snad to pude na novym zeleze)... btw ruska kampan me bavila vic :D takova spravne propagandisticka to uvodni video ala "matrix" mam furt pred ocima... "Vitej soudruhu" :D

na svou dobu podle me genialni nedocenena strategie ikdyz mouchy mela