Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FIFA 17

Dobrý den,

měli jsme na PC nainstalovanou originál hru FIFA17. Po roce spadl software a nyní se již nelze na hru připojit nebo nainstalovat, protože PC neustále píše, že hra je již zaregistrována. Co s tím?
Díky Katka

Po roce spadl software a nyní se již nelze na hru připojit nebo nainstalovat, protože PC neustále píše, že hra je již zaregistrována.

Tohle vůbec nedává smysl.

- Co myslíte tím "spadl software", jakej, jak?
- Co píše že je hra zaregistrovaná? PC 100% nic nepíše. Píše to ORIGIN?